Пятница, 29 Марта 2024, 13:42
Приветствую Вас Гость | RSS
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]

Уважаемые жильцы, уважайте Ваших соседей. Не надо делать громкие строительные работы после 22:00 и в выходные!

  • Страница 3 из 4
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
Форум » Общий форум » Про Ирпень » Повышение цен на жилье
Повышение цен на жилье
TerisДата: Вторник, 19 Апреля 2011, 12:28 | Сообщение # 31
Генералиссимус
Группа: Матросовец Админ
Сообщений: 1683
Репутация: 0
Статус: Offline
Я тоже за этим наблюдал, и все к этому идет.
То есть мы вернемся к 12000 грн в Ирпене в ближайшем будущем. А в Киеве до 20 000 грн за 1м2. Но это лично мое мнение.


все написанное мной лично мое мнение
 
радисткаДата: Вторник, 19 Апреля 2011, 12:44 | Сообщение # 32
Майор
Группа: Матросовец
Сообщений: 93
Репутация: 0
Статус: Offline
Про ціни в Києві. Посуваються вони на старі будинки, на зведених новобудовах це не так відчутно. Навіть принадні пропозиції про квартири, які будуються за 28 000 в Дніпровському районі, або ж за 35-38 000 на Харківському масиві виявляються «вже проданими», або ж по квадратурі не цікаві (співвідношення площа-ціна), крім того здаватись вони будуть ще не скоро, і це не п’ять поверхів, будівництво може розтягнутись до небачених розмірів. Моя думка, якщо прогнози вірні і ціни ще будуть рухатись (наприклад, дадуться взнаки підрізані крила малого і середнього бізнесу – це ж перші інвестори, багаті на цьому тільки збагатилися/тяться), то в будь-якому випадку вторинний ринок Києва нижче 1000 дол. за м.кв. не опуститься і то тільки на «хрущівки» і «відчайдушні» спецпроекти (екстрених випадків не рахую), добротні «сталінки» і їм подібне - не нижче 1200 дол., туди ж і стрьомні будинки готельного типу, лише через те, що 22-30 м.кв. не має сенсу нижче 28-30 000 продавати (за 20-25 000 пропонуються кімнати в квартирах). І це в варіанті «під ремонт», або з натяжним жилим станом. Тобто у будь-який з цих 1-кімнатних варіантів ще тисяч 5-15 зелених треба буде вкласти. І по вторинному фонду гроші потрібні будуть всі і зразу, або ж кредит з подвійною переплатою «тіла» за 5-10 років.

Добавлено (19.04.2011, 13:44)
---------------------------------------------
Я, звичайно, своє болото хвалю, але мені здається, що новий цегляний будинок в сосновому бору за 10км. від Києва (по новій трасі) з «автономним керуванням» і ціною за укомплектовану квартиру (35-36м.кв.) близько 40 000 дасть фору бетонній висотці з тісним двором, постійною проблемою паркування, шумом і загазованістю, та й не визначеним терміном здачі. Ті ж «Паркові озера» з обоями і кухнею йдуть по 60 000 за 1-кімн. – 50кв. (1250-1300/м.кв., ледь не вдвічі дорожче). Класно, але не зовсім бюджетний варіант. Крім того, нова дорога стане неабияким «зв’язком з цивілізацією», по-любому буде забудовуватись «поглиблюючи відносини» з столицею. От тільки ще б громадський транспорт довше ходив...

 
SavagaДата: Вторник, 19 Апреля 2011, 12:46 | Сообщение # 33
Генерал-полковник
Группа: Матросовец Админ
Сообщений: 908
Репутация: 0
Статус: Offline
Quote (радистка)
по вторинному фонду гроші потрібні будуть всі і зразу, або ж кредит з подвійною переплатою «тіла» за 5-10 років.

Да, Ирпень капитально выигрывает возможностью беспроцентной рассрочки....


Губит людей не пиво...
 
TerisДата: Вторник, 19 Апреля 2011, 12:47 | Сообщение # 34
Генералиссимус
Группа: Матросовец Админ
Сообщений: 1683
Репутация: 0
Статус: Offline
Я согласен с радистка, что именно даст фору.
Я думаю, что в ближайшее время это будет тенденция переезжать из Киева в пригород, а в Киеве сдавать свое жилье.
По новой 5,5 км.


все написанное мной лично мое мнение
 
SavagaДата: Вторник, 19 Апреля 2011, 12:48 | Сообщение # 35
Генерал-полковник
Группа: Матросовец Админ
Сообщений: 908
Репутация: 0
Статус: Offline
Quote (радистка)
От тільки ще б громадський транспорт довше ходив...

Ну глава налоговой хочет пустить троллейбус по этой трассе.
а Мельник такой шо продавит, если хочет...


Губит людей не пиво...
 
TerisДата: Вторник, 19 Апреля 2011, 12:52 | Сообщение # 36
Генералиссимус
Группа: Матросовец Админ
Сообщений: 1683
Репутация: 0
Статус: Offline
Да, проект с троллейбусом уже давным давно утвержден, все зависит от новой дороги.
А если её достроят, то с академгородка будет куча мартшруток ходить.,


все написанное мной лично мое мнение
 
SerafimaДата: Вторник, 19 Апреля 2011, 12:58 | Сообщение # 37
Лейтенант
Группа: Матросовец
Сообщений: 61
Репутация: 0
Статус: Offline
Кстати, мы как-то осенью по новой дороге ездили, там асфальт местами лежит, причем такой капитальный, а часть дороги это грунтовка мне кажется что это Киев что-то мутит Ирпень большую часть построил
 
TerisДата: Вторник, 19 Апреля 2011, 12:59 | Сообщение # 38
Генералиссимус
Группа: Матросовец Админ
Сообщений: 1683
Репутация: 0
Статус: Offline
ну так тудой можно спокойно ездить,я же писал, что всю зиму тудой отгонял.

все написанное мной лично мое мнение
 
SavagaДата: Вторник, 19 Апреля 2011, 13:00 | Сообщение # 39
Генерал-полковник
Группа: Матросовец Админ
Сообщений: 908
Репутация: 0
Статус: Offline
Ирпень свою часть построил. Осталось дело за Автодором, которому поручено достроить эти 5,5км оставшихся.

Губит людей не пиво...
 
радисткаДата: Вторник, 19 Апреля 2011, 13:13 | Сообщение # 40
Майор
Группа: Матросовец
Сообщений: 93
Репутация: 0
Статус: Offline
Наостанок про ціни. Можливо, це інстинкт самозбереження, думаючи про шляхи відступу, вмикає заспокоєння з надією на перспективу. Але є і темна сторона місяця. Якщо розглядати нашу нерухомість в якості власного житла не на один рік – чудово, якщо ж захочемо «накивати п’ятами» – наявність великої кількості порівняно лояльних цінових пропозицій в столиці і в її супутниках +5% податку через проживання в квартирі менше 3-ох років, заставить пропонувати її в кращому випадку - один до одного (з врахуванням нам грядущих організаційних затрат по прибудинковій т-рії, внутрішніх доробках; тих же 5%+2%(нотаріус) держ. зборах; ремонт само собою).
По Суворова, до речі ціна 800, але вже з проводкою, котлом і радіаторами, і бонус (травнева акція) – при 90% оплаті – знижка до 25дол.
 
TerisДата: Вторник, 19 Апреля 2011, 13:53 | Сообщение # 41
Генералиссимус
Группа: Матросовец Админ
Сообщений: 1683
Репутация: 0
Статус: Offline
Так что вы уже нас покидаете?

все написанное мной лично мое мнение
 
радисткаДата: Вторник, 19 Апреля 2011, 14:53 | Сообщение # 42
Майор
Группа: Матросовец
Сообщений: 93
Репутация: 0
Статус: Offline
Не буду показувати пальцями, але ж не мене одну цікавить подальша доля квадратного метра...
Суцільна розвіка місцевості: "человек предполагает, Бог располагает".
Взагалі, думаю, на наступні 3-4 роки поповнити ряди ірпіньчан, а далі буде видно.
 
SavagaДата: Вторник, 19 Апреля 2011, 15:56 | Сообщение # 43
Генерал-полковник
Группа: Матросовец Админ
Сообщений: 908
Репутация: 0
Статус: Offline
радистка, вы не одна так думаете ))))))))))))

Губит людей не пиво...
 
Elen777Дата: Среда, 20 Апреля 2011, 10:41 | Сообщение # 44
Полковник
Группа: Матросовец
Сообщений: 202
Репутация: 0
Статус: Offline
Насчет домов, что строятся в Днепровском раене по 30 тыс.у.е. , так они заваляться через пару лет (если конечно достроятся). Там внешние стены в три раза тоньше, чем у нас.
 
SavagaДата: Среда, 20 Апреля 2011, 10:57 | Сообщение # 45
Генерал-полковник
Группа: Матросовец Админ
Сообщений: 908
Репутация: 0
Статус: Offline
Ну так они и не из кирпича вроде же строятся? На троещине в панельных домах тоже стены в 3 раза тоньше.. и ничего... с 85 года как дом построили так и стоит .. ))))

Губит людей не пиво...
 
Форум » Общий форум » Про Ирпень » Повышение цен на жилье
  • Страница 3 из 4
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
Поиск:

Форма входа

Статистика